Pazartesi, Mayıs 20, 2024
spot_img

U14 Erkekler Türkiye Şampiyonası

U14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
22 – 28 / NİSAN / 2024 / KAYSERİ
AGRUBUB GRUBUC GRUBUD GRUBU
1Anadolu Efes1Fenerbahçe1Diamond Spor1Bahçeşehir Klj
2TOFAŞ2Darüşşafaka2Petkimspor2Pamuk Spor
3Konya Atayurt3Antalya Gelişim3İzmir Bahçeşehir3ÇABA
4Ege Asist4Konya BŞB4Yeşim Spor4Türk Telekom
U14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBUOGMPUANB GRUBUOGMPUAN
Anadolu Efes3306Fenerbahçe3306
TOFAŞ3215Antalya Gelişim3215
Ege Asist3124Darüşşafaka3124
Konya Atayurt3033Konya BŞB3033
C GRUBUOGMPUAND GRUBUOGMPUAN
Petkimspor3306Bahçeşehir Klj3306
İzmir Bahçeşehir3215Pamukspor3124
Diamond Spor3124Türk Telekom3124
Yeşim Spor3033ÇABA3124
22 NİSAN PAZARTESİ
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
1A11:00Anadolu Efes – Ege Asist75 – 57
2A13:15TOFAŞ – Konya Atayurt73 – 52
3C15:30Diamond Spor – Yeşim Spor63 – 52
4C17:45Petkimspor – İzmir Bahçeşehir Ok84 – 46
Kayseri Atatürk Spor Salonu
5B11:00Fenerbahçe – Konya BŞB59 – 55
6B13:15Darüşşafaka – Antalya Gelişim Spor63 – 75
7D15:30Bahçeşehir Koleji – Türk Telekom71 – 43
8D17:45Pamukspor – ÇABA59 – 64
23 NİSAN SALI
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
9D11:00ÇABA – Bahçeşehir Koleji54 -87
10D13:15Türk Telekom – Pamukspor68 – 77
11B15:30Antalya Gelişim Spor – Fenerbahçe52 – 64
12B17:45Konya BŞB – Darüşşafaka64 – 75
Kayseri Atatürk Spor Salonu
13A11:00Konya Atayurt – Anadolu Efes33 – 103
14A13:15Ege Asist – TOFAŞ68 – 75
15C15:30İzmir Bahçeşehir Ok – Diamond Spor80 – 67
16C17:45Yeşim Spor – Petkimspor42 – 86
24 NİSAN ÇARŞAMBA
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
17C11:00Diamond Spor – Petkimspor51 – 66
18C13:15İzmir Bahçeşehir Ok – Yeşim Spor74 – 71
19A15:30Anadolu Efes – TOFAŞ78 – 63
20A17:45Konya Atayurt – Ege Asist47 – 80
Kayseri Atatürk Spor Salonu
21D11:00Bahçeşehir Koleji – Pamukspor86 – 36
22D13:15ÇABA – Türk Telekom70 – 79
23B15:30Fenerbahçe – Darüşşafaka54 – 43
24B17:45Antalya Gelişim Spor – Konya BŞB62 – 50
GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBUB GRUBUC GRUBUD GRUBU
A1Anadolu EfesB1FenerbahçeC1PetkimsporD1Bahçeşehir Koleji
A2TOFAŞB2Antalya GelişimC2İzm.BahçeşehirD2Pamukspor
A3Ege AsistB3DarüşşafakaC3Diamond SporD3Türk Telekom
A4Konya AtayurtB4Konya BŞBC4Yeşim SporD4ÇABA
YÜKSELME GRUBU
25 NİSAN PERŞEMBE
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
252.Tur11:00TOFAŞ – DarüşşafakaUzatma 70 – 66
262.Tur13:15Antalya Gelişim – Ege Asist76 – 45
272.Tur15:30İzmir Bahçeşehir Ok – Türk Telekom67 – 61
282.Tur17:45Pamukspor – Diamond Spor61 – 38
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
26 NİSAN CUMA
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
29ÇF11:00Petkimspor – TOFAŞ82 – 66
30ÇF13:15Bahçeşehir Koleji – Antalya Gelişim76 – 52
31ÇF15:30Anadolu Efes – İzmir Bahçeşehir76 – 67
32ÇF17:45Fenerbahçe – Pamukspor83 – 47
YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
27 NİSAN CUMARTESİ
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
33*11:00TOFAŞ – İzmir Bahçeşehir77 – 47
34*13:15Antalya Gelişim – Pamukspor70 – 60
35YF15:30Petkimspor – Anadolu Efes68 – 73
36YF17:45Bahçeşehir Koleji – Fenerbahçe73 – 67
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
28 NİSAN PAZAR
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
377-810:00İzmir Bahçeşehir – Pamukspor79 – 77
385-612:15TOFAŞ – Antalya Gelişim46 – 63
393-414:30Petkimspor – Fenerbahçe56 – 51
40Final16:45Anadolu Efes – Bahçeşehir Koleji68 – 76
76
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1.Bahçeşehir Koleji
2.Anadolu Efes
3.Petkimspor
4.Fenerbahçe
5.Antalya Gelişim Spor
6.TOFAŞ
7.İzmir Bahçeşehir Okulları
8.Pamukspor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler