Pazartesi, Mayıs 20, 2024
spot_img

U14 Kızlar Türkiye Şampiyonası

U14 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
22 – 28 NİSAN 2024 / SİNOP
AGRUBUB GRUBUC GRUBUD GRUBU
1Mersin ÇBK1BOTAŞ1KKTC1Çankaya Üni
2Antalya BŞB2Mersin Gnç.2Emlak Konut2Fenerbahçe 
3Nesibe Aydın SK3İzmir Ege Glşm3Canik Bld3TED Kolejliler
4Gallardo4Oksijen GSK4Bursa BŞB4İstanbul Yıldızları
U14 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBUOGMPUANB GRUBUOGMPUAN
Mersin ÇBK3306BOTAŞ3306
Gallardo3215Oksijen GSK3215
Nesibe Aydın SK3124İzmir Ege Gelişim3124
Antalya BŞB3033Mersin Gençlerbirliği3033
C GRUBUOGMPUAND GRUBUOGMPUAN
Canik Belediyesi3306Çankaya Üni3306
KKTC 3215TED Kolejliler3215
Emlak Konut3124Fenerbahçe 3124
Bursa BŞB3033İstanbul Yıldızları3033
22 NİSAN PAZARTESİ
Sinop Gazi Çelebi Spor Salonu
1A11:00Mersin ÇBK – Gallardo48 – 46
2A13:15Antalya BŞB – Nesibe Aydın SK35 – 56
3C15:30KKTC – Bursa BŞBUzatma 56 – 51
4C17:45Emlak Konut SK – Samsun Canik Bld 56 – 59
Sinop 85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Spor Salonu
5B11:00BOTAŞ – Oksijen GSK73 – 47
6B13:15Mersin Gençlerbirliği – İzmir Ege Gelişim35 – 63
7D15:30Çankaya Üniversitesi – İstanbul Yıldızları88 – 27
8D17:45Fenerbahçe – TED Kolejliler49 – 53
23 NİSAN SALI
Sinop Gazi Çelebi Spor Salonu
9D11:00TED Kolejliler – Çankaya Üniversitesi52 – 77
10D13:15İstanbul Yıldızları – Fenerbahçe26 – 44
11B15:30İzmir Ege Gelişim – BOTAŞ29 – 81
12B17:45Oksijen GSK – Mersin Gençlerbirliği67 – 37
Sinop 85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Spor Salonu
13A11:00Nesibe Aydın SK – Mersin ÇBK42 – 73
14A13:15Gallardo – Antalya BŞB57 – 30
15C15:30Samsun Canik Bld  – KKTC53 – 44
16C17:45Bursa BŞB – Emlak Konut SK50 – 59
24 NİSAN ÇARŞAMBA
Sinop Gazi Çelebi Spor Salonu
17C11:00KKTC – Emlak Konut SK56 – 55
18C13:15Samsun Canik Bld  – Bursa BŞB61 – 47
19A15:30Mersin ÇBK – Antalya BŞB78 – 24
20A17:45Nesibe Aydın SK – Gallardo42 – 58
Sinop 85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Spor Salonu
21D11:00Çankaya Üniversitesi – Fenerbahçe74 – 38
22D13:15TED Kolejliler – İstanbul Yıldızları49 – 28
23B15:30BOTAŞ – Mersin Gençlerbirliği77 – 34
24B17:45İzmir Ege Gelişim – Oksijen GSK49 – 72
GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBUB GRUBUC GRUBUD GRUBU
A1Mersin ÇBKB1BOTAŞC1Canik Bld D1Çankaya Üni
A2GallardoB2Oksijen GSKC2KKTCD2TED Kolejliler
A3Nesibe AydınB3İzmir Ege GelişimC3Emlak KonutD3Fenerbahçe
A4Antalya BŞBB4Mersin G.BirbirliğiC4Bursa BŞBD4İST Yıldızları
YÜKSELME GRUBU
25 NİSAN PERŞEMBE
Sinop Gazi Çelebi Spor Salonu
252.Tur11:00Gallardo – İzmir Ege Gelişim60 – 48
262.Tur13:15Oksijen GSK – Nesibe Aydın SK61 – 37
272.Tur15:30KKTC – Fenerbahçe46 – 56
282.Tur17:45TED Kolejliler – Emlak Konut SK57 – 41
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
26 NİSAN CUMA
Sinop Gazi Çelebi Spor Salonu
29ÇF11:00Samsun Canik Bld  – Gallardo58 – 52
30ÇF13:15Çankaya Üniversitesi – Oksijen GSK68 – 60
31ÇF15:30Mersin ÇBK – Fenerbahçe63 – 60
32ÇF17:45BOTAŞ – TED Kolejliler61 – 47
YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
27 NİSAN CUMARTESİ
Sinop Gazi Çelebi Spor Salonu
33*11:00Gallardo – Fenerbahçe58 – 48
34*13:15Oksijen GSK- TED Kolejliler64 – 36
35YF15:30Samsun Canik Bld – Mersin ÇBK69 – 49
36YF17:45Çankaya Üniversitesi – BOTAŞ 58 – 68
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
28 NİSAN PAZAR
Sinop Gazi Çelebi Spor Salonu
377-810:00Fenerbahçe – TED Kolejliler59 – 33
385-612:15Gallardo – Oksijen GSK47 – 52
393-414:30Mersin ÇBK – Çankaya Üniversitesi 51 – 81
40Final16:45Samsun Canik Bld – BOTAŞ35 – 66
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1.BOTAŞ
2.Samsun Canik Belediyespor
3.Çankaya Üniversitesi
4.Mersin ÇBK
5.Oksijen GSK
6.Gallardo
7.Fenerbahçe
8.TED Ankara Kolejliler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler