Pazartesi, Mayıs 20, 2024
spot_img

U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası

U18 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
6-12 / MAYIS / 2024 / GAZİANTEP
A GRUBUB GRUBUC GRUBUD GRUBU
1İZM Bahçeşehir1İTO1Gaziantep G.G.1Gemlik Bask.
2Trabzonspor2Türk Telekom2Çankaya Üni.2Ege Asist
3Bursaspor3Suadiye Bask.3Antalya Gelişim3Bahçeşehir Klj
4Büyükçekmece4Finalspor4İST VARDAR4Çukurova Üni.
U18 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBUOGMPUANB GRUBUOGMPUAN
İZM Bahçeşehir3306İTO3306
Bursaspor3215Türk Telekom3215
Büyükçekmece3124Suadiye Bask.3124
Trabzonspor3033Finalspor3033
C GRUBUOGMPUAND GRUBUOGMPUAN
Çankaya Üni.3215Ege Asist 3306
İstanbul Vardar3215Bahçeşehir Klj3215
Gaziantep G.G.3215Gemlik Bask.3124
Antalya Gelişim3033Çukurova Üni.3033
6 MAYIS PAZARTESİ
Karataş Şahinbey Spor Salonu
1A11:00İzmir Bahçeşehir Ok. – Trabzonspor78 – 53
2A13:15Bursaspor – Büyükçekmece Basketbol72 – 49
3C15:30Gaziantep Gençlik Gelişim – Çankaya Üniversitesi46 – 86
4C17:45Antalya Gelişim Spor – İstanbul Vardar64 – 74
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Gazikent Spor Salonu
5B11:00İstanbul Ticaret Odası – Türk Telekom80 – 62
6B13:15Suadiye Basketbol – Finalspor78 – 63
7D15:30Gemlik Basketbol – Ege Asist77 – 92
8D17:45Bahçeşehir Koleji – Çukurova Üniversitesi90 – 81
7 MAYIS SALI
Karataş Şahinbey Spor Salonu
9D11:00Çukurova Üniversitesi – Gemlik Basketbol75 – 100
10D13:15Ege Asist – Bahçeşehir Koleji90 – 58
11B15:30Finalspor – İstanbul Ticaret Odası61 – 77
12B17:45Türk Telekom – Suadiye Basketbol77 – 65
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Gazikent Spor Salonu
13A11:00Büyükçekmece Basketbol – İzmir Bahçeşehir Ok.57 – 77
14A13:15Trabzonspor – Bursaspor43 – 85
15C15:30İstanbul Vardar – Gaziantep Gençlik Gelişim56 – 63
16C17:45Çankaya Üniversitesi – Antalya Gelişim Spor80 – 76
8 MAYIS ÇARŞAMBA
Karataş Şahinbey Spor Salonu
17C11:00Gaziantep Gençlik Gelişim – Antalya Gelişim Spor76 – 56
18C13:15İstanbul Vardar – Çankaya Üniversitesi83 – 71
19A15:30İzmir Bahçeşehir Ok. – Bursaspor76 – 73
20A17:45Büyükçekmece Basketbol – Trabzonspor64 – 39
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Gazikent Spor Salonu
21D11:00Gemlik Basketbol – Bahçeşehir Koleji77 – 87
22D13:15Çukurova Üniversitesi – Ege Asist63 – 80
23B15:30İstanbul Ticaret Odası – Suadiye Basketbol78 – 58
24B17:45Finalspor – Türk Telekom23 – 33
GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBUB GRUBUC GRUBUD GRUBU
A1İZM BahçeşehirB1İTOC1Çankaya Üni.D1Ege Asist
A2BursasporB2Türk TelekomC2İstanbul VardarD2Bahçeşehir Klj
A3BüyükçekmeceB3Suadiye BaskC3Gaziantep G.G.D3Gemlik Bask
A4TrabzonsporB4Finalspor C4Çukurova ÜniD4Çukurova Üni.
YÜKSELME MAÇLARI
9 MAYIS PERŞEMBE
Karataş Şahinbey Spor Salonu
252.Tur11:00Bursaspor – Suadiye Basketbol79 – 77
262.Tur13:15Türk Telekom – Büyükçekmece Basketbol65 – 70
272.Tur15:30İstanbul Vardar – Gemlik Basketbol58 – 86
282.Tur17:45Bahçeşehir Koleji – Gaziantep Gençlik Gelişim81 – 58
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
10 MAYIS CUMA
Karataş Şahinbey Spor Salonu
29ÇF11:00Çankaya Üniversitesi – Bursaspor 65 – 79
30ÇF13:15Ege Asist – Büyükçekmece Basketbol74 – 50
31ÇF15:30İzmir Bahçeşehir Ok. – Gemlik Basketbol74 – 76
32ÇF17:45İstanbul Ticaret Odası – Bahçeşehir Koleji74 – 79
YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
11 MAYIS CUMARTESİ
Karataş Şahinbey Spor Salonu
33*11:00Çankaya Üniversitesi – İzmir Bahçeşehir Ok.94 – 80
34*13:15Büyükçekmece Basketbol – İstanbul Ticaret Odası49 – 71
35YF15:30Bursaspor – Gemlik Basketbol61 – 77
36YF17:45Ege Asist – Bahçeşehir Koleji50 – 89
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
12 MAYIS PAZAR
Karataş Şahinbey Spor Salonu
377-810:00İzmir Bahçeşehir Ok. – Büyükçekmece Basketbol67 – 70
385-612:15Çankaya Üniversitesi – İstanbul Ticaret Odası73 – 81
393-414:30Bursaspor – Ege Asist 64 – 72
40Final16:45Gemlik Basketbol – Bahçeşehir Koleji79 – 85
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1Bahçeşehir Koleji
2Gemlik Basketbol
3Ege Asist Spor Kulübü
4Bursaspor
5İstanbul Ticaret Odası SK.
6Çankaya Üniversitesi
7Büyükçekmece Basketbol
8İzmir Bahçeşehir Okulları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler