Cumartesi, Mayıs 25, 2024
spot_img

Ataman: Maccabi’den Biri ‘Siyonist’lerin Sana Neler Yapacağını göreceğiz’ Dedi

Panathinaikos Koçu Ergin Ataman, Maccabi maçı sonrası açıklamalar yaparken, rakip ekibin staffından bir kişi tarafından tehdit edildiğini söyledi.

Ataman şöyle konuştu:
“Gerçekten çok tuhaf. Her zaman korumaya çalıştığım harika bir organizasyon (EuroLeague) bana karşı bir açıklama yapıyor ve lige zarar verdiğimi söylüyor. Çok tuhaf, yanlış bir şey yaptıysam cezamı verip geçin. Neden bana karşı açıklama yayınlayıp birilerini provoke ediyorsunuz? Bugün maçtan sonra soyunma odasına giderken Maccabi teknik ekibinden biri bana ‘İsrail’de görüşeceğiz, Siyonist’lerin sana neler yapacağını göreceğiz’ dedi. Kim olduğunu bilmiyorum, üzerinde akreditasyon kartı yoktu. Ben Ergin Ataman’ım. Türkiye Milli Takımı’nın koçuyum ve Türk vatandaşıyım. Bana hiçbir şey yapamazsınız!”

Maccabi-Panathinaikos maçları Belgrad’da oynanacak.

9 YORUMLAR

  1. Hahahahhahahha yine tüm okları çekti üstüne aldı sorumluluğu… Caner Eler, içimizde Atamanfobikler’in bile anlayacağı biçimde anlattı dünkü çok cesur açıklamayı da…Onu anlayacak kapasite nerde bizim içimizdeki Papua Yeni Gineliler’de :))))))) Yorumları geçen haberde müthişti ilerde kullanırız gülerek…

  2. İşin gücün ortalık karıştırmak,kafadan hikaye uydurmak,milleti birbirine düşürmek…Siyonist sana bir şey yapmak istese zaten yapar ki gerçekten böyle bir şey olsa ortalığı birbirine katardın o kişi kimse elbet bulunurdu. Eurolig’i ve hakemleri suçlarsan onlar da açıklama yapacak haliyle niye şaşırdın ve onlar birilerini niye provoke etsin? Asıl provokatör sensin ve provokatörlükte senden daha iyisi de yok. Galip gel, kupa kazan da nasıl olursa olsun. Seni milyonlarca euroya milli takım koçu yapan bunun karşılığında da kendisine döne döne teşekkür ettiğin şahıstan mı öğrendin bu işleri?

  3. Korsan devletin emperyalist uşağı şeref haysiyet yoksunu bir ülkenin akademisyenleri demokrat geçinen gazetecileri bile böyle ergin atamana böyle soylemelerimi çokmu acaip akıttığın bebeklerin kanında boğul İsrail

    • O çalıştığı ülke + komşusu Bulgar + yoldaşları Sırp ve Karadağ altalta topla, kendilerinden ortalama 100 yıl kadar sonra kurulan İsrail’in çeyreği etmez meşruiyet ve ciddiyette. Bu Balkan korsanları – ve Güney Kafkas’ın araya iliştirilmiş korsanı – kendi milletlerinin azınlıkta oldukları – hatta hiç olmadıkları – topraklarda düvelimuazzama tarafından çoğunluğu ( kim o çoğunluklar, düşün ) kazıyarak kuruldular, aynı düvel tarafından Yakındoğu çölünde 100 yıl sonra kurulanı gibi – Arapların topraklarını satın almak gibi – çok daha masumane bir yolla değil. Ona karşı katillerimizin torunlarının kucağına çıkmanın adını da bunu okuyanlar koysun.

  4. Vay be içimizdeki İrlandalı oldular kesmedi içimizdeki Papua Yeni Gineliler oldular kesmedi, bir dönem İngiliz takımı tutmaktan yorulmadılar; Leeds dediler Arsenal dediler ı ıh tutmadı, çeşitli yıllar hayatlarında oynayamadıkları ligde (para , torpil kayırma vs olmadığı için) tutmadıkları takım kalmadı amma velakin İsrailoğulları fanatikliği beni bile şaşırttı… Allah’tan Firavun’un dönemi sona erdi… Atamanfobi covitten beter mutasyon geçiriyor… Haaaa videolar düştü sosyal medyaya bir bakın…

    • Görüldüğü gibi adını koymak kolaylaştı. Videocu profosyonel troller de eksik kalmamış, resmi tamamlamışlar. Yalamalar baksın oraya.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler