Ekran Başına

12 Nisan Cuma
02:30 Boston Celtics – New York Knicks (NBA) S Sport
04:00 Utah Jazz – Houston Rockets (NBA) NBA TV
05:00 Sacramento Kings – NO Pelicans (NBA) S Sport
17:00 Balıkesir BB – Esenler Erokspor (TBL) TRT Spor Yıldız
21:15 Olympiakos – Fenerbahçe (THY Euroleague) S Sport
21:30 Partizan – Valencia Basket (THY Euroleague) S Sport Plus
21:30 Virtus Bologna – Baskonia (THY Euroleague) S Sport 2
22:00 Asvel – Barcelona (THY Euroleague) S Sport Plus

13 Nisan Cumartesi
02:00 Philadelphia 76ers – Orlando Magic (NBA) NBA TV
05:30 Sacramento Kings – Phoenix Suns (NBA) S Sport
13:00 Karşıyaka – Samsunspor (BSL) Bein Sports 5
13:00 Sigortam net – Iğdır Basketbol (TBL) TBF TV Youtube
14:45 TED Ankara Kolejliler – Fenerbahçe Koleji (TBL) TBF TV Youtube
15:00 Hıgh Touch HT – Pizza Bulls CO Basket (TB2L ÇF) TBF TV Youtube
15:30 Büyükçekmece – Merkezefendi Bld (BSL) Bein Sports 5
16:00 Sakarya BBSK – Nazilli Belediyespor (TB2L ÇF) TBF TV Youtube
16:30 Bornova Bld Karşıyaka – Ankaragücü (TBL) TBF TV Youtube
16:30 Çorlu Belediyesi – AYOS Spor (TB2L ÇF) TBF TV Youtube
18:00 Bahçeşehir Koleji – Galatasaray (BSL) Bein Sports 5
18:00 Ege Üniversitesi Daçka – Konya BBSK (TB2L ÇF) TBF TV Youtube
18:15 Ormanspor – Kocaeli Kağıtspor (TBL) TBF TV Youtube

14 Nisan Pazar
13:00 Beşiktaş – Galatasaray (BGL ÇF) TBF TV Youtube
14:00 Gaziantep Basketbol – Kapaklıspor (TBL) TBF TV Youtube
15:30 Çağdaş Bodrumspor – Tofaş (BSL) Bein Sports 5
15:45 Haremspor – Mersin BŞB (TBL) TBF TV Youtube
17:30 Yalovaspor – Finalspor (TBL) TBF TV Youtube
18:00 Bursaspor – Manisa BB (BSL) Bein Sports 5
18:00 Basquet Girona – Barcelona (İspanya Ligi) Spor Smart
19:30 Real Madrid – Joventut Badalona (İspanya Ligi) Spor Smart
20:00 Indiana Pacers – Atlanta Hawks (NBA) NBA TV
20:30 Anadolu Efes – Beşiktaş (BSL) Bein Sports 5
22:30 LA Clippers – Houston Rockets (NBA) NBA TV
22:30 Memphis Grizzlies – Denver Nuggets (NBA) S Sport

15 Nisan Pazartesi
13:30 Petkimspor – Bahçeşehir Koleji (BGL ÇF) TBF TV Youtube
15:00 Gaziantep Basketbol – Fenerbahçe (BGL ÇF) TBF TV Youtube
16:00 Çayırova Belediyesi – Konyaspor (TBL) TRT Spor Yıldız
18:00 Darüşşafaka – Petkimspor (BSL) Bein Sports 5
18:00 Anadolu Efes – Tofaş (BGL ÇF) TBF TV Youtube
20:30 Türk Telekom – Fenerbahçe (BSL) Bein Sports 5

18 Nisan Perşembe
14:00 Fenerbahçe – Gaziantep Basketbol (BGL ÇF) TBF TV Youtube
14:00 Bahçeşehir Koleji – Petkimspor (BGL ÇF) TBF TV Youtube
18:00 Tofaş – Anadolu Efes (BGL ÇF) TBF TV Youtube

19 Nisan Cuma
18:00 Galatasaray – Beşiktaş (BGL ÇF) TBF TV Youtube