Cumartesi, Mayıs 18, 2024
spot_img

Ataman: Larkin MVP Seçilmeliydi

Panathiniakos’un Koçu Ergin Ataman, Aris galibiyetinin ardından konuşurken, Eıroleague MVP konusuna da değindi ve “Larkin seçilmeliydi.” dedi.

Ataman şunları söyledi:

“İyi bir basketbol oynadık, çok sayıda oyuncuyu rotasyonda kullandık. Genç Samonturov’dan çok memnunum, çok kaliteli ve yeni sezonda ona daha fazla şans vereceğiz. Panathinaikos‘un ve Yunan basketbolunun geleceği için ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Takımımı tebrik ediyorum, normal sezonu sadece bir mağlubiyetle birinci sırada bitirdik. Son derece iyi bir iş çıkardık. Şimdi playofflara hazırlanıyoruz.

Nunn ve Lessort’u EuroLeague’in en iyi beşine seçildikleri için tebrik ediyorum. Ancak yılın en iyi oyuncularından birisi olan Shane Larkin’in ne en iyi beşte ne de en iyi ikinci beşte yer almaması benim için büyük bir sürpriz oldu. Burada bir şeyler olmuş olmalı. Oyuncularımı ve benim için MVP olan eski oyuncum Shane Larkin’i tebrik ediyorum. Ayrıca en iyi ikinci beşe seçilen Sloukas için de şunu söylemeliyim, bununla yetinmeyecek ve Final-Four’da MVP olmak için kesinlikle savaşacak.”

3 YORUMLAR

  1. Güya A milli takım koçusun, sen önce güya kırmızı çizgim dediğin vatandaşı olduğun ülkenin basketbolunun geleceğiyle ilgilen sonra gönül verdiğin, iş bulup,para kazandığın ülkenin basketbolunun geleceğiyle canı gönülden ilgilenirsin hatta bunun için İstanbul’daki tanıdıklarını da çağırabilirsin tabii yağcılarını da…Larkin konusunda da yorum yapmasan olmazdı tabii ve sözde Atatürkçü’sün ama kasıtlı olarak Atatürk pankartını tutmayan sonra da yalan söyleyen nankör ve şark kurnazı şahıs için de F4’de mvp olmak için kesinlikle savaşacak diyorsun! Git Ataman Güneyligil’den ders al !!!

    • Asıl senin gerginis atamanidise yağcılık,
      yalakalık,gönüllü avukatlıkta Nirvana’ya yaklaşmana az kaldı ama bu halin bizleri hiç şaşırtmıyor manevi evlat mertis babayannis…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler