Salı, Şubat 27, 2024
spot_img

Derbi’de Büyük Gerginlik

Sinan Erdem’de dolu tribünler önünde oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe maçı çok gergin geçiyor. İkinci çeyreğin bitimine 2:48 kala Beşiktaş 29-22 öndeyken Fenerbahçe Yöneticisi Sertaç Komsuoğlu ayağa kalkıp tribünlerin hakemler tezahüratına tepki gösterdi. Kötü tezahürat nedeniyle hakemler anons yaptırdı, o sırada tribünden atılan bir cisim Yam Madar’ın kaşının açılmasına neden oldu. Madar tedavi için soyunma odasına götürüldü. Baş hakem Emn Moğulkoç üç kez anons yaptırdı ve Beşiktaş tarafını kurallar gereği dördüncü anonsta tribünleri boşaltılacağı konusunda uyardı.

Baş hakem Emn Moğulkoç üç kez anons yaptırdı ve Beşiktaş tarafını kurallar gereği dördüncü anonsta tribünleri boşaltılacağı konusunda uyardı.

5 YORUMLAR

  1. Kimse bakmıyor mu haberlerinize? Yazı baştan sonra imla hataları ile dolu. Böylesine çok okunan bir sitede böyle bir yanlışı nasıl yaparsınız inanılır gibi değil.?. Doğrusu çok şaşırdım.

  2. Bjk’ye saha kapatma ve ilk FB iç saha maçını seyircisiz oynama cezası verilmeli…AMMA VELAKİN!!!!!???????? Bu sakallı kim? , nerden buluyor maç oynanırken sahaya girme cesaretini?…Kim bunların ağa babası!!!…Baba parasıyla bir yere gelen bu yöneticilik oynayanların tek niyeti kardeşi kardeşe kırdırmak, başarısızlıklarını bu şekilde örtbas etmek mi!?!?!Ayni şeyleri Efes sahasında kendisine türlü türlü travmalar yaşatan ATAMAN ‘a da yapmıştı.İşte federasyon kollarsa bunun gibi beceriksiz yöneticileri, bunun gibiler de yüz bulur ve bu olaylar meydana gelir.Bunun gibi vasıfsız yöneticiler sahaya neden sokuluyor gitsin locada istediği kadar hoplasın zıplasın… M. Uslu ve tokatçı Böyük Başgan’dan sonra en büyük basketbol provakatörü ülkemize hayırlı olsun.

  3. Yorumların gerçekler doğrultusunda ve bilgi sahibi olanlar tarafından yapılması önemlidir.Her önüne gelen yorum yaparsa burada olduğu gibi karmakarışık bir metin ortaya çıkar.Madar’a yapılan saldırının maksadını bilmemek tam bir cehalettir.Gerçek basketbol seyircisinin görüntüsü farklıdır.Böyle bir olaya neden olmaz basketbol severler.Bir provakatörün tribünde olduğu gerçek.BJK’nın yeni yönetimi bu olayı çözmelidir.Böyle saldırgan taraftarlar yaşam boyu saha ve salonlardan men edilmelidir.Saha kenarında kendi takımının formasını giyerek deplasmana gitmek bir yönetici için kabul edilemez.Sayın Komsuoğlu yanlış yapmıştır.Hatta bu maça Yam Madarın götürülmesi dahi yanlıştır.Böyle bir provakasyon olabileceği düşünülmeliydi.Unutulmasın bu oyuncumuz daha üç gün önce Madrit’e son sn. basketini atıp maçı aldı.

  4. “Sahamızda efes’e bin katını yaşatacağız” diye tehdit eden, takımının maçını izlemeye gelen eski oyuncusu takım yöneticisi Mahmut Uslu’ya kadın maçında gidip yumruk atan erkek bozuntusu yöneticilerin sabık kulübünün fanatik amigosu namert sarkmış buralara Fenerbahçe’nin yönetici ve başkanlarına dil uzatıyor utanmadan, kardeş kulübünü kurtarma şehvetiyle. Namerde namert yakışır. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler