Cuma, Mayıs 31, 2024
spot_img

Fenerbahçe-Adidas İşbirliği

Fenerbahçe Basketbol Şubesi ile adidas Türkiye arasında “Sevdik seni her şeyden çok” sloganıyla yapılan iş birliğinin imza töreni Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleştirildi.

İmza töreninin açılış konuşmasını Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan yaptı: “Sporun gücünü ve tutkusunu bir araya getiren bu anlaşma, sadece kulübümüzün değil aynı zamanda tüm basketbol camiasına yönelik parlak bir işbirliğinin başlangıcıdır. adidas, sporun kalbinde yer alan bir marka olarak, yıllardır sporcuların performansını en üst düzeye çıkarmak ve sporu herkes için daha erişilebilir hale getirmek için çalışmaktadır. Bu vizyonu paylaşan Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, her branşımızda olduğu gibi, basketbolda da lokomotif olan kimliğimizle, bu iş birliğinin hem erkek hem de kadın basketbol takımlarımızı daha da güçlendireceğine yürekten inanıyoruz.

Fenerbahçe Beko’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu ise şöyle konuştu:
“Fenerbahçe Beko olarak, önümüzdeki sezon ve sezonlarda büyük hedeflerimize ulaşmak yolunda adidas en büyük destekçilerimizden biri olacak. adidas sadece Fenerbahçe Beko’ya destek vermekle kalmayacak aynı şekilde Türkiye’nin geleceği için çok önemli proje olan Fenerbahçe Koleji’ne de destek verecek.

Biliyorsunuz yeni sezon formalarımızı hem medya kanallarımızda taraftarlarımızla ve basınla paylaştık hem de geride kalan hazırlık maçlarımızda adidas formalarımızla mücadele ettik.

Taraftarlarımızdan aldığımız olumlu tepkiler de bizleri çok mutlu etti. Çok daha renkli çok daha taraftarlarımızın ilgisini çekecek formalarla önümüzdeki sezonlarda parkelerde mücadele edeceğiz. Umuyorum ki Türkiye’nin ilk basketbol müzesinde bu yıl adidas ile aldığımız yeni şampiyonlukların formaları da yerini alacak.”

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımım Kaptanı Melih Mahmutoğlu, “Fenerbahçe ve adidas isimlerinin yan yana gelmesi, basketbol için de çok güçlü bir durum. Mutlulukla adias ürünlerini giyiyoruz. Herkesin hoşuna gitti.” yorumunu yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler