Çarşamba, Mayıs 29, 2024
spot_img

Basketbolda Ayos-Antalyaspor işbirliği

Ayos Holding iştiraki Ayos Spor A.Ş ve Antalyaspor Kulübü arasında basketbol alanında gerçekleşen işbirliği anlaşması Antalya Nirvana Hotel Cosmopolitan’ da düzenlenen lansman ile kamuoyuna duyuruldu.

Sporu sadece bedensel bir organizasyon olarak görmediklerini belirten Ayos Holding Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Şirin “Sporun aynı zamanda ahlaki bir gelişmenin de yöntemi olduğunun farkındayız. Bu yatırımı biraz da Antalya halkına, gençlerimize, bizim insanımıza doğru yolda neler yapılabileceğini; eğer el ele verirsek neler başarabileceğimizi göstermek adına yapıyoruz.” dedi.

Ayos Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ayos Spor A.Ş Başkanı Osman Şirin ise şöyle konuştu: “Bugüne kadar Ayos Holding olarak spor kulüplerine ve sporculara yönelik yaklaşık 5 milyon dolarlık bir kaynak yaratma imkanımız oldu. Türkiye’nin önde gelen spor kulüpleri ve markaları ile yeni yatırım ve iş birliklerini kurmaya ve desteklemeye de devam edeceğiz. Bu anlamda çok kısa bir zaman içinde Beşiktaş JK Kadın Voleybol Takımı İsim Sponsorluğumuzu Beşiktaş JK Başkanı sevgili Ahmet Nur Çebi ve her iki kulüp yöneticileri ile birlikte gerçekleştireceğimiz basın lansmanı ile kamuoyuna duyuracağız. Bugün Antalyaspor Kulübü ile Basketbol branşında yaptığımız iş birliği sürecinde katkısı olanlara teşekkür ediyorum.”

Antalyaspor Kulübü Başkanı Aziz Çetin, “Antalyaspor’un basketbol branşını tekrar faaliyete geçtiğini duyurmak için hep beraber buradayız. Antalya’da basketbola olan ilginin sevginin ve potansiyelinin herkes farkında. Bugün Ayos gibi spora gönül vermiş büyük bir markanın desteğiyle Antalya’mıza yeniden basketbol heyecanını yaşatacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Antalyaspor’un sadece futbol kulübü olmadığını her fırsatta dile getiriyoruz.” diye konuştu.

Ayos Spor A.Ş Başkan Vekili Mehmet Aslan ise şu görüşlere yer verdi:
“Bu lansman kısa bir sürede gerçekleşmiş gibi görünse de bunun 20 yıllık bir geçmişi var. Bizler 2003 yılında Oktay Şirin önderliğinde sporu ve sporcuyu destekleyen bir aile kurmak istedik. Bu doğrultuda futbol, voleybol ve basketbol gibi farklı branşlara katkıda bulunduk. Sonrasında bu katkı bize yetmedi ve sporun içinde tam anlamıyla bulunmak istedik. Biz Ayos Spor A.Ş olarak bu işe başlama kararı aldığımızda Antalyaspor bize tam destek verdi. Biz de Antalyaspor’un gücüyle, Antalyaspor’da çok güçlü bir başlangıç yapmayı hedefliyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler