Çarşamba, Mayıs 29, 2024
spot_img

Pizza Lazza, Haremspor’un sponsoru

Türkiye’nin yerli zincir pizza markası Pizza Lazza, rekabetçi ruhu ve sorumlu marka bilinciyle Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Haremspor’a sponsorluk desteği veriyor.

Turgut Aydın Holding bünyesinde 2014 yılında hayata geçen Türkiye’nin yerli pizza markası Pizza Lazza, Türkiye Basketbol Ligi’nin (TBL) başarılı takımı Haremspor’a isim sponsoru olarak destek veriyor. Pizza Lazza Haremspor, 2023 – 2024 sezonunda Türkiye Basketbol Ligi’nde en üst sıraları hedefleyerek mücadele verecek.

TBL’de Pizza Lazza Haremspor heyecanını başlatan iş birliğinin ilk adımı, Pizza Lazza & Saloon Burger CEO’su Esra Kıvrak, Pizza Lazza Haremspor Başkanı Cem Efe, Pizza Lazza Haremspor İkinci Başkanı Ahmet Melik Kaya ve Pizza Lazza Haremspor Genel Menajeri Ferit Kozalı’nın katılımıyla imzalanan sponsorluk sözleşmesiyle atıldı.

Rekabetçiliğin, sağlam hedefler doğrultusunda güçlü bir liderlikle yönetilen, gelişime ve başarıya odaklı bir takım kimliğiyle Türkiye’nin yerli pizza markası olmayı başaran Pizza Lazza’nın ruhunda var olduğu söyleyen Esra Kıvrak, imza töreninde şunları dile getirdi: “Pizza Lazza, her zaman sporla iç içe bir marka olmuştur. Basketbol, takım olarak hareket etmek, yaratıcılığı takım dayanışması ile desteklemek, rekabetçilik gücünü oyunun her dakikasına ve sahanın her noktasına en dinamik şekilde yaymak, mücadele içerisinde anı doğru okuyup, doğru taktiği en iyi şekilde sahaya yansıtarak çözüme gitmek gibi, Pizza Lazza’nın marka ruhuyla örtüşen özellikleri doğasında barındıran bir spor. Türkiye Basketbol Ligi’nin başarılı ve saygın takımı Pizza Lazza Haremspor’la iş birliğimiz bizlere gurur ve heyecan veriyor. Gençlerin spora ve özellikle de basketbola ilgi ve sevgisini sürekli desteklemek amacıyla çıktığımız bu yolda, Türk sporunu desteklemeyi ve alt yapıdan gelen genç Türk oyuncuların lisanslı sporcular olarak kariyerlerine katkı sağlamayı hedefliyoruz.”

Pizza Lazza & Saloon Burger CEO’su Esra Kıvrak, sözlerine şöyle devam etti: “Basketbol, temel becerilere özen göstermek, kendi potansiyelini ve yeteneklerini disiplinli çalışmayla sürekli geliştirmek, sporcu ahlakını benimsemek ve hedeflerini yüksek tutarak kendini sürekli geliştirmek gibi önemli karakter özelliklerini de insana kazandıran bir spor. Basketbol, kendi potansiyelini örnek sporcu bilinci ve sporcu ahlakı ile sürekli geliştirebilen gençlere, ülkemizin ve dünyanın en önemli takımlarına uzanabilecek bir sportif kariyerin yanı sıra, gençlere burs olanaklarıyla en saygın eğitim kurumlarına erişimin de kapılarını açabiliyor. Gençlerimizin ve toplumun gelişimi için önem taşıyan bu özellikleri desteklemek de bizler için çok değerli. Öte yandan, geniş kitlelerce sevilmesiyle toplum üzerinde birleştirici bir güce sahip olan basketbol, doğru iş birlikleriyle markaların büyüme dinamizmine de katkı sağlayan bir spor dalı. Bu sponsorlukla tüketicilerimizle olan bağımızı daha da güçlendirmeyi, Türk sporunun ve sporcusunun gelişimine destek olmayı, alt yapıdan yetişen genç isimlerin lisanslı basketbol oyuncuları ve örnek sporcular olarak kariyerlerine ve toplum gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Sporcunun, sporun ve toplumun gelişimini, takımın rekabetçiliğini ve taraftarın coşkusunu sahipleniyoruz.”

Sponsorluğun sadece takım için değil, Türk basketbolu için de önemli bir desteği ifade ettiğini söyleyen Pizza Lazza Haremspor Başkanı Cem Efe ise, şunları söyledi:
“Tamamen amatör ruhla başladığımız Basketbol serüveninde yeni başarıları yakalamak ve Türk Basketbolunda biz de varız demek için var gücümüzle çalışıyoruz. Öncelikle spora, gençlere ve Basketbola verdiğimiz destek ve bu desteğe eşsiz katkılarda bulunan Pizza Lazza Salon Burger grubuna sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İsim sponsorumuz Pizza Lazza ile beraber Türk Basketbolunun gelişimine katkıda bulunabilmek amacıyla bu iş birliğine başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Haremspor Kulübü olarak Türk Basketbolunu gelişti rmeye ve yeni nesiller kazandırmak adına üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye devam edeceğiz.”


Türkiye Basketbol Ligi 2023 – 24 sezonundaki ilk maçında, Türkiye Basketbol Ligi 2023 – 24 sezonundaki ilk maçında, 17 Eylül Pazar günü saat 19.00’da ligin yeni takımı Kapaklıspor’u misafir edecek olan Pizza Lazza Haremspor, 25 Eylül Pazartesi saat 18.00’de yine kendi sahasında Finalspor ile karşı karşıya gelecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler