Cumartesi, Mart 2, 2024
spot_img

BİDEV’in Hatay’da Yaptırdığı Saha Açıldı

Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV), Köylerde Basketbol İçin BİDEV Adım Projesi kapsamında Hatay Samandağ Mağaracık Ortaokulu’na kazandırdıkları basketbol sahasının açılışını gerçekleştirdi.

BİDEV Kurucu Mütevelli Heyeti Üyesi ve Polimeks Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tabanca’nın katkılarıyla BİDEV tarafından yapılan basketbol sahası açılışına Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdem Yaşar, Basketbol İl Temsilcisi Cemil Bizim, BİDEV Yönetim Kurulu Üyesi Sema Kasapoğlu, BİDEV Genel Sekreteri Coşkun Teziç, BİDEV Projeler Koordinatöü Turhan Koray, BİDEV Mütevelli Heyeti Üyesi ve eski milli basketbolcular Şaziye İveğin Üner, Bahar Çağlar Ökten ve Tamer Oyguç, BİDEV Gönüllüsü ve Proje Bölge Sorumlusu Mahmut Şimşek ile birlikte Mağaracık Ortaokulu yönetimi ve öğretmenleri ile çok sayıda öğrencisi katıldı.

Öğrencilerin yeni sahalarında antrenman kalitesini artırmak için ihtiyaç duydukları tüm sportif malzemeler de, Sportive Spor Malzemeleri A.Ş. ve Under Armour Türkiye tarafından karşılandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler