Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img

Liseler Türkiye Şampiyonası Final Günü

SıraA GrubuSıraB Grubu
1Gaziantep Doğa Anadolu Lisesi1Şişli Bilim Doğa Anadolu Lisesi
2Anakent Koleji2Esenkent Okyanus Anadolu Lisesi
3Ankara Bilim Koleji3Çiğli Bilim Doğa Anadolu Lisesi
4Bursa Özlüce Doğa Anadolu Lisesi4K.K.T.C Yakın Doğu Koleji
11 Mart PazartesiLise Erkekler Türkiye Şampiyonası
GrupSaatAhmet Cömert Spor SalonuSkor
A10:30Gaziantep Doğa A.L. – Bursa Özlüce Doğa A.L.54 – 85
A12:30Anakent Koleji – Ankara Bilim Koleji76 – 80
B14:30Şişli Bilim Doğa A.L. – K.K.T.C Yakın Doğu Koleji108 – 75
B16:30Esenkent Okyanus A.L.- Çiğli Bilim Doğa A.L.80 – 76
12 Mart Salı
A10:00Gaziantep Doğa A.L. – Ankara Bilim Koleji46 – 72
A12:00Anakent Koleji – Bursa Özlüce Doğa A.L.71 – 87
B14:00Şişli Bilim Doğa A.L. – Çiğli Bilim Doğa A.L.59 – 76
B16:00Esenkent Okyanus A.L. – K.K.T.C Yakın Doğu Koleji112 – 61
13 Mart Çarşamba
A10:00Gaziantep Doğa A.L. – Anakent Koleji76 – 65
A12:00Ankara Bilim Koleji – Bursa Özlüce Doğa A.L.74 – 93
B14:00Şişli Bilim Doğa A.L. – Esenkent Okyanus A.L.63 – 99
B16:00Çiğli Bilim Doğa A.L. – K.K.T.C Yakın Doğu Koleji95 – 77
14 Mart PerşembeFinal Grubu
1. maç11:00Bursa Özlüce Doğa A.L. – Çiğli Bilim Doğa A.L.70 – 84
2. maç13:00Esenkent Okyanus A.L. – Ankara Bilim Koleji97 – 60
15 Mart CumaBaşakşehir Spor Kompleksi
3. lük10:00Bursa Özlüce Doğa A.L. – Ankara Bilim Koleji (2. Salon)65 – 60
Final10:30Çiğli Bilim Doğa A.L. – Esenkent Okyanus A.L. (1. Salon)84 – 76
SıraA Grubu TakımOGMPuan
1.Bursa Özlüce Doğa A.L.3306
2.Ankara Bilim Koleji3215
3.Gaziantep Doğa A.L.3124
4.Anakent Koleji3033
SıraB Grubu TakımOGMPuan
1.Esenkent Okyanus A.L.3306
2.Çiğli Bilim Doğa A.L.3215
3.Şişli Bilim Doğa A.L.3124
4.K.K.T.C Yakın Doğu Koleji3033

*******************************************************************************************************

SıraA GrubuSıraB Grubu
1Kuzey Anadolu Lisesi1Beylikdüzü Okyanus Anadolu Lisesi
2Nesibe Aydın Yıldızlar A.L.2Ankara Tema Anadolu Lisesi
3Ankara Arı Koleji3Ankara Bilim Koleji
4X4Mersin Bilimkent Koleji
11 Mart PazartesiLise Kızlar Türkiye Şampiyonası
GrupSaatBahçelievler Şehit Mustafa Özel Spor SalonuSkor
A10:30Nesibe Aydın Yıldızlar A.L. – Ankara Arı Koleji46 – 61
A00:00Kuzey Anadolu Lisesi – X
B12:30Beylikdüzü Okyanus A.L. – Mersin Bilimkent Koleji69 – 51
B14:30Ankara Tema Anadolu Lisesi – Ankara Bilim Koleji76 – 28
12 Mart Salı
A10:00Kuzey Anadolu Lisesi – Ankara Arı Koleji64 – 54
A00:00Nesibe Aydın Yıldızlar A.L. – X
B12:00Beylikdüzü Okyanus A.L. – Ankara Bilim Koleji80 – 51
B14:00Ankara Tema A.L. – Mersin Bilimkent Koleji47 – 48
13 Mart Çarşamba
A10:00Kuzey Anadolu Lisesi – Nesibe Aydın Yıldızlar A.L.80 – 57
A00:00Ankara Arı Koleji – X
B12:00Beylikdüzü Okyanus A.L. – Ankara Tema A.L.49 – 57
B14:00Ankara Bilim Koleji – Mersin Bilimkent Koleji49 – 83
14 Mart PerşembeFinal Grubu
1. maç11:00Kuzey Anadolu Lisesi – Ankara Tema A.L.43 – 38
2. maç13:00Beylikdüzü Okyanus A.L. – Ankara Arı Koleji56 – 62
15 Mart CumaBaşakşehir Spor Kompleksi
3. lük12:00Ankara Tema A.L.- Beylikdüzü Okyanus A.L. (2. Salon)
Final14:30Ankara Arı Koleji – Kuzey Anadolu Lisesi (1. Salon)68 – 67
SıraA Grubu TakımOGMPuan
1.Kuzey Anadolu Lisesi2204
2.Ankara Arı Koleji2113
3.Nesibe Aydın Yıldızlar A.L.2022
SıraB Grubu TakımOGMPuan
1.Beylikdüzü Okyanus A.L.3215
2.Ankara Tema Anadolu Lisesi3215
3.Mersin Bilimkent Koleji3215
4.Ankara Bilim Koleji3033

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler

izmir travesti
travesti izmir