Cuma, Mart 1, 2024
spot_img

U16 Milli Takımı Açıklandı

Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan 16 Yaş Altı Erkek Milli Takımımız, 1. Grup 26-29 Ocak ve 2. Grup 29 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında Kırklareli’nde iki grup olarak kampa girerek çalışmalarına başlayacak.

Fikret Doğan-Koordinatör TBF
İbrahim Daloğlu-İdareci TBF
Alp Baydar-Antrenör Darüşşafaka
Arda Durmaz-Yard. Antrenör Fenerbahçe
Fırat Yavuz-Yard. Antrenör Tofaş
Utkan Sobay-Doktor
Levent Gümüş-Fizyoterapist
Anıl Akyol-Masör Türk Telekom
Miktat Güvendi-Malzeme Sorumlusu TBF

Toplanma 1. GRUP: 26 Ocak 2024 Cuma
Sporcu Kadrosu
Efe Doran Turhanoğlu, Berk Çatalay, Rüzgar Fenemen-Anadolu Efes
Mikail Atakan-Bahçeşehir Okulları
Mustafa Yiğit Açar-Bahçeşehir Okulları İzmir
Erkin Kaş, Atilla Oktay Güleçyıldız-Beşiktaş JK
Ahmet Arda Ene, Kaya Derin Saran, Ahmet Yasir Biçer-Darüşşafaka
Mustafa Ozan Çelik, Yiğit Pınar-Ege Asist
Ömer Ege Ziyaettin, Ömer Çek, Asil Poyraz Sezer-Fenerbahçe
Batu Anlar, Mert Aydın-Galatasaray
Taha Ekmekçioğlu-Gaziantep Gençlik Gelişim
Süleyman Deniz Pulat Petkim Spor
Erdinç Alex Koyun Pınar Karşıyaka
Alp Kerem Yücetürk, Alp Doruk Sancaklı-Tofaş
Kerem Tuncayengin, Muhammed Efe Sevim-Türk Telekom

Toplanma 2. GRUP: 29 Ocak 2024
Sporcu Kadrosu
Ahmet Kerim Andıç, Rıza Poyraz Paşaoğlu-Anadolu Efes
Umut Ziya Altılar Bahçeşehir Okulları
Onur Beşok-Bahçeşehir Okulları İzmir
Noyan Acargün, Ömer Uludağ-Beşiktaş JK
Ömer Girgin, Arda Çelik, Hüseyin Alper Şentürk, Bahattin Eren Ertaş-Darüşşafaka
Emre Adıgüzel, Abdurrahim Şahiner, Mehmet Can Sönmez, Efe Münüklü-Fenerbahçe
Emil Ata Güzeliş-Galatasaray
Eyüp Emre Erğan, Mehmet Şaşmaz-Gaziantep Gençlik Gelişim
Enes Berat Ünal-Muratpaşa Belediyesi
Burak Taha Hasoğlu-Petkim Spor
Anıl Alyanak-Tarsus Amerikan Koleji
Mustafa Soykan Bağadır, Kerem Çorumlular, Selim Yalçın-Tofaş
Muhammed Emin Pancı-Türk Telekom

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler