Cuma, Mayıs 24, 2024
spot_img

U18 Kızlar Türkiye Şampiyonası

U18 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
6-12 / MAYIS / 2024 / MERSİN
 A GRUBU B GRUBU C GRUBU D GRUBU
1Mersin ÇBK1Fenerbahçe1TED Kolejliler1BOTAŞ
2Çağdaş Kolej2Beşiktaş2Çaykur Rize2İzmir Ege Gelişim
3Emlak Konut3Artı Akademi3Nesibe Aydın3Çankaya Üni
4Adana BŞB4Kepez Bld4Samsun Zorlu Klj4İstanbul Yıldızları
U18 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBUOGMPUANB GRUBUOGMPUAN
Mersin ÇBK3306Fenerbahçe3306
Emlak Konut3215Beşiktaş3215
Adana BŞB2022Kepez Bld.3124
Çağdaş Kolej2022Artı Akademi3033
C GRUBUOGMPUAND GRUBUOGMPUAN
TED Kolejliler3215BOTAŞ3306
Nesibe Aydın3215Çankaya Üni.3215
Çaykur Rize3124İzmir Ege Gelişim3124
Samsun Zorlu Klj3124İstanbul Yıldızları3033
6 MAYIS PAZARTESİ
Mersin Servet Tazegül Spor Salonu
1A11:00Mersin ÇBK – Eskişehir Çağdaş Kolejliler75 – 49
2A13:15Emlak Konut – Adana BŞB84 – 75
3C15:30TED Ankara Kolejliler – Çaykur Rize64 – 53
4C17:45Nesibe Aydın – Samsun Zorlu Koleji60 – 46
Mersin Toroslar 7.Bölge Spor Salonu
5B11:00Fenerbahçe – Beşiktaş72 – 39
6B13:15Artı Akademi – Kepez Bld Antalya Toroslar42 – 64
7D15:30BOTAŞ – İzmir Ege Gelişim70 – 32
8D17:45Çankaya Üniversitesi – İstanbul Yıldızları Basketbol58 – 53
7 MAYIS SALI
Mersin Servet Tazegül Spor Salonu
9D11:00İstanbul Yıldızları Basketbol – BOTAŞ40 – 73
10D13:15İzmir Ege Gelişim – Çankaya Üniversitesi63 – 80
11B15:30Kepez Bld. Antalya Toroslar – Fenerbahçe39 – 85
12B17:45Beşiktaş – Artı Akademi73 – 45
Mersin Toroslar 7.Bölge Spor Salonu
13A11:00Adana BŞB – Mersin ÇBK65 – 77
14A13:15Eskişehir Çağdaş Kolejliler – Emlak Konut38 – 64
15C15:30Samsun Zorlu Koleji – TED Ankara Kolejliler60 – 56
16C17:45Çaykur Rize – Nesibe Aydın31 – 70
8 MAYIS ÇARŞAMBA
Mersin Servet Tazegül Spor Salonu
17C11:00TED Ankara Kolejliler – Nesibe Aydın62 – 55
18C13:15Samsun Zorlu Koleji – Çaykur Rize57 – 73
19A15:30Mersin ÇBK – Emlak Konut64 – 49
20A17:45Adana BŞB – Eskişehir Çağdaş Kolejliler74 – 64
Mersin Toroslar 7.Bölge Spor Salonu
21D11:00BOTAŞ – Çankaya Üniversitesi71 – 63
22D13:15İstanbul Yıldızları Basketbol – İzmir Ege Gelişim68 – 69
23B15:30Fenerbahçe – Artı Akademi116 – 59
24B17:45Kepez Bld. Antalya Toroslar – Beşiktaş43 – 47
GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBUB GRUBUC GRUBUD GRUBU
A1Mersin ÇBKB1Fenerbahçe C1TED KolejlilerD1BOTAŞ
A2Emlak KonutB2BeşiktaşC2Nesibe AydınD2Çankaya Üni
A3Adana BŞB B3Kepez BldC3Çaykur RizeD3İzmir Ege Gelişim
A4Çağdaş KolejB4Artı AkademiC4Samsun Zorlu KljD4İstanbul Yıldızları
YÜKSELME MAÇLARI
9 MAYIS PERŞEMBE
Mersin Servet Tazegül Spor Salonu
252.Tur11:00Emlak Konut – Kepez Bld. Antalya Toroslar61 – 47
262.Tur13:15Beşiktaş – Adana BŞB59 – 61
272.Tur15:30Nesibe Aydın – İzmir Ege Gelişim76 – 61
282.Tur17:45Çankaya Üniversitesi – Çaykur Rize72 – 50
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
10 MAYIS CUMA
Mersin Servet Tazegül Spor Salonu
29ÇF11:00TED Ankara Kolejliler – Emlak Konut56 – 58
30ÇF13:15BOTAŞ – Adana BŞB78 – 71
31ÇF15:30Mersin ÇBK – Nesibe Aydın69 – 47
32ÇF17:45Fenerbahçe – Çankaya Üniversitesi64 – 71
YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
11 MAYIS CUMARTESİ
Mersin Servet Tazegül Spor Salonu
33*11:00TED Ankara Kolejliler – Nesibe Aydın47 – 76
34*13:15Adana BŞB – Fenerbahçe 47 – 65
35YF15:30Emlak Konut – Mersin ÇBK58 – 56
36YF17:45BOTAŞ – Çankaya Üniversitesi61 – 55
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
12 MAYIS PAZAR
Mersin Servet Tazegül Spor Salonu
377-810:00TED Ankara Kolejliler – Adana BŞB70 – 78
385-612:15Nesibe Aydın – Fenerbahçe76 – 75
393-414:30Mersin ÇBK – Çankaya Üniversitesi55 – 61
40Final16:45Emlak Konut – BOTAŞ58 – 81
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1BOTAŞ Spor
2Emlak Konut SK
3Çankaya Üniversitesi
4Mersin ÇBK
5Nesibe Aydın
6Fenerbahçe
7Adana BŞB
8TED Ankara Kolejliler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler