Cumartesi, Mayıs 18, 2024
spot_img

Alperen Şengün: Bütün Yaz Çabukluk Antrenmanı yaptım

Houston Rockets medya gününde Alperen Şengün soruları yanıtladı ve daha iyi savunma yapmaya hazır olduğunu belirtirken, “Bütün yaz çabukluk ve sıçrama üzerine çalıştım.” dedi.

  • Bu sezon takımıma daha çok yardımcı olacağımı düşünüyorum. Kesinlikle daha iyi savunma yapacağım, savunmada bütün enerjimi sergileyeceğim. Hücumda da daha iyi şutu kovalayacağım. Bu sene elimden geleni yapacağım. İlk iki yılım takım açısından pek iyi geçmedi. Bu sene kazanmaya aç bir takım olacağız.
  • Sezon bittiğinde ve Türkiye’ye döndüğümde Sırbistan’dan bir antrenörle çalıştım. Türkiye’de oynuyorken de onunla çalışmıştım, pek çok yönümü onla çalışıyorken geliştirmiştim. Bir buçuk ay kadar çalıştık ve harika geçti. Şutumun kötü olmadığını düşünüyorum fakat bu konuda özgüven kazanmalıyım. Eric Gordon ile bu konuyu konuştuk. Boşken penetre etmeyi düşünürdüm, bu yıl daha çok şut atmaya odaklanacağım.
  • Savunmada bacaklarım yeterince güçlü değildi. Bu yıl çabukluk ve sıçrama üzerine çalıştım. Daha hızlı hareket etmek için çok çalıştım, bu yüzden bu sene savunmada daha iyi olacağımı düşünüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler