Cumartesi, Mayıs 18, 2024
spot_img

Haftanın Takımları Konyaspor ve Fenerbahçe Koleji

TBL HAFTANIN EN’leri
Haftanın TakımıKonyaspor
Fenerbahçe Koleji Novotel
Haftanın KoçuEmrah Benli (Konyaspor)
Ertuğ Tuzcukaya (Fenerbahçe Koleji)
Haftanın OyuncusuCoselle Payne (Kocaeli Kağıtspor)
Haftanın Genç OyuncusuYusuf Bayrak (Fenerbahçe Koleji)
Ege Eskinazi (Haremspor)
Batuhan Acar (Konyaspor)
Haftanın Altın KarmasıErdem İlter (Sigortam.net)
Doğukan Şanlı (Sigortam.net)
Merthan Mutlu (Konyaspor)
Baran Yurduşen (Ankaragücü)
Ahmet İlker Tunalı (Finalspor)
Haftanın Gümüş KarmasıEray Akyüz (Bornova Bld Karşıyaka)
Emre Ekşioğlu (Fenerbaçe Koleji)
Sedat Ali Karagülle (TED Kolejliler)
İsmet Baran Avşar (Kapaklıspor)
Umar Atın (Balıkesir BB)
Haftanın Yabancı Altın KarmasıDeshon Taylor (Finalspor)
Kyan Anderson (Ankaragücü)
Jerome Davis (Fenerbahçe Koleji)
Coselle Payne (Kocaeli Kağıtspor)
Brandon Walters (Yalovaspor)

Gelecek Hafta Maçları (8. Hafta / 27 – 30 Ekim 2023)
Kapaklıspor – Finalspor
Alagöz Holding Iğdır Basketbol – Fenerbahçe Koleji Novotel
Gaziantep Basketbol – Bornova Belediyespor Karşıyaka
Sigortam.net – Semt77 Yalovaspor
Çayırova Belediyesi – Balıkesir BŞB
Konyaspor – Kocaeli BŞB. Kağıtspor
MKE Ankaragücü Basketbol – OGM Ormanspor
Pizza Lazza Haremspor – Gölbaşı Bld. TED Ankara Kolejliler
Mersin BŞB – Esenler Erokspor

SIRATAKIMOGMPUAN
1.Semt77 Yalovaspor77014
2.Sigortam net76113
3.Mersin Büyükşehir Belediyesi75212
4.Gaziantep Basketbol75212
5.Pizza Lazza Harem Spor75212
6.Alagöz Holding Iğdır Basketbol74311
7.Konyaspor74311
8.Çayırova Belediyesi73410
9.Esenler Erokspor73410
10.Balıkesir BŞB73410
11.Fenerbahçe Koleji Novotel73410
12.Kapaklıspor73410
13.Final Spor73410
14.Gölbaşı Bld. TED Ankara Kolejliler73410
15.Kocaeli BŞB Kağıtspor7259
16.Bornova Bld Karşıyaka7259
17.MKE Ankaragücü Basketbol7168
18.OGM Ormanspor7168

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler