Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img

Türkoğlu: 20 Ağustos’tan sonra her şeyi açıklayacağım

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, Shane Larkin ve Scottie Wilbekin hakkında turnuva sonrasında kamuyouna süreci açıklayacağını ifade etti.

Hidayet Türkoğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

“Bu tip süreçlerin bu noktalara gelmesi gerçekten üzücü. Buradan da çok detaya girmek istemiyorum ama turnuva bittikten sonra bununla ilgili ben TBF başkanı olarak açıklama yapacağımı herkese söylemek isterim. Biz aday kadroyu açıkladığımızda herkesin burada olmasını isteyen bir ekibiz. Hocamızın ve ekibimizin bu takımın bir parçası olarak görmek istediği insanları biz geniş kadroyla birlikte davet ediyoruz. Tabii bu süreçte gelenler oluyor, mazereti olanlar oluyor ama bizim bazı süreçleri kamuoyuna daha iyi anlatmamız gerekiyor. Özellikle gerek Scottie Wilbekin, gerekse Shane Larkin konusunda. Biz TBF olarak bu arkadaşların milli takımda oynayabilmesi için bazı avantajlar veriyoruz ve bunun neticesinde de bu arkadaşların gelip milli takımda oynaması gerekiyor ta ki sakatlanana kadar. Bu noktalar yerine gelmediği zaman farklı noktalara çekiliyor. Şu süreçte, turnuva öncesinde benim iki oyuncu hakkında açıklama yapmam doğru değil. Fakat 20 Ağustos’tan sonra her şeyi tüm açıklığıyla kamuoyuyla paylaşacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Dediğim gibi yanlış bilgilendirmeler oluyor. Bizim TBF olarak bunun önüne geçmemiz gerekiyor çünkü bu arkadaşların, bu süreçte birinci zorunlulukları milli takım davet ettiğinde takıma gelmeleridir. Bu süreçleri kamuoyuna bizim daha iyi anlatmamız gerekiyor.

Turnuva bittikten sonra gerekli açıklamayı, neler yapacağımıza yönelik de atacağımız adımları da herkesle paylaşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler

izmir travesti
travesti izmir