Pazartesi, Haziran 24, 2024
spot_img

İst Basket-Beşiktaş Haciz Konusunda Yeni Gelişme

İst Basket Menajerlik Şirketi’nin avukatları, ödenmeyen menajerlik bedelleri konusunda Beşiktaş Kulübü’ne ikinci kez hacze gitti. Üç hafta önce yapılan haciz işlemleri sırasında el konulan elektronik cihazlar ve çeşitli malzemeler, ödeme vaadi üzerine kulüpte bırakılmıştı.

İst Basketi temsil eden avukat Salim Baki, iki farklı ödeme tarihinde de ödeme yapılamaması üzerine kulübe ikinci kez hacze gittiklerini belirtip şu bilgileri verdi:

“Kulüpteki cihazların kiralık olduğu bilgisi üzerine haczedilecek bir şey bulunamadı. Para da ödemiyorlar. Artık iflas yoluyla takibe geçmekten başka çaremiz kalmadı.”

3 YORUMLAR

  1. Kyle allman, marko simonovic gibi ilave transferler yapmayı biliyorlar ama.
    3 mn doların üzerinde bütçe ama düştükleri duruma bak.
    Besiktas basketbol subeyi yöneten profiller düşünüldüğünde bu haberlere şaşırmamak lazım

  2. Bu son olaylar , Dusan in çirkin davranişları, Külübün koçun arkasinda basiretsiz bir şekilde durması, Beşiktaş basketbolunun marka değerini düşürmektedir.Bir külübün sayginliği artikça,değerinde artar, sporsorlarda siraya girer. Sayğinlğin ana unsuruda etik değerlere verdiğiniz önemden geçer. Siz Bursaspor basketbol külübü davranirsaniz , marka değeriniz onlarin seviyesine iner ve güçlü sponsorlar bumakta zorlanirsiniz.Etik ve adalet değerlerine önem verdiğiniz kadar değerlisiniz. Hasan Aratı tüm gönlümüzce destek verdik, kaybolmuş bu değerleri tekrar yerine oturtur diye , Basketbol şübesine getirdiği Ümit Tahir Güneş den belli olduki , Basiretsiz Başkan imajini oluşturdu.Beşiktaşim in düştüğü bu durum dan hiç memnun değiliz, Bu haciz olayıda gelinen son nokta bile değildir.Bu kafa ile Beşiktaş daha çok olaylar yaşar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler