Çarşamba, Şubat 28, 2024
spot_img

Arat: Hüseyin Yücel İnanılmaz Bir Beşiktaşlı

Beşiktaş Başkan adayı olan Hasan Arat, tv100’de Candaş Tolga Işık’a konuk olurken basketbolla ilgili önemli bir projeyi aktardı.

Beşiktaş’ın ikinci başkanının Hüseyin Yücel olacağını söyleyen Arat, “Beşiktaş’ın çok sevdiği bir insan beni aradı ‘Sizi ziyaret edebilir miyim? dedi. Tabii dedim buraya gelmeden buluştuk. Bu arkadaş sevilen bir arkadaş, yiğit bir arkadaş. Geldi dedi ki ‘Ben karar verdim, sizle birlikteyim’ müthiş bir sponsorluk paketi açıkladı bana. Ayağa kalktım alnından öptüm. 3 Aralık akşamı bu kulübün ikinci başkanı sen olacaksın dedim. ‘Beşiktaş akademiyi kuruyoruz yılda 2 milyon euro 5 yıllığına bütün parayı ben veriyorum’ dedi. İki ‘Yapılacak salonun sponsorluğunu alıyorum’ dedi. Bu kişi Bahçeşehir Okulları Başkanı Hüseyin Yücel” diye konuştu.

1 Yorum

  1. Buna benzer vaatler geçmişte de verildi , Bjk ligde şampiyon oldu ama o zamanki koç kulübü öyle borçlandırdı ki neredeyse şube kapatılıyordu aynı şeyler Gs için de geçerli ve başındaki koç da aynı kişiydi yani şu anki milli takım koçu. Bjk 2 sene önce de sezonu tamamen Türk oyuncularla oynayacağız dediler 6 maç yenilince hemen yabancıları transfer etmeye başladılar,başkanın o zaman ki hele Banvit’den gelen çocuklarla ilgili sözleri de hala akıllarda. Sonuçta tüm oyuncular satıldı ve gelen para futbola harcandı. Voleybol erkek şubesi kapandı hala kapalı kızlar da bütçe öyle küçüldü ki bir ara alt lige düştüler. Ülkenin ekonomik durumu da malum ve daha da kötüye gideceği de ortada hal böyle olunca yılda şu kadar euro,dolar vereceğim,
    salona sponsor olacağım gibi vaatler havada kalabilir. Ayrıca Bahçeşehir’in ligde takımı varken kulüp sahibinin başka bir kulübe başkan yardımcısı olup böyle ciddi mali destekler vermesi ne kadar doğru ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler