Çağdaş Bodrum’un formaları Sportive’den

0
11

Basketbol Süper Lig’inin yeni takımı Çağdaş Bodrum Spor, çok markalı aktif spor markası Sportive ile anlaşma imzaladı.

Bodrumlulara süper lig heyecanı yaşatmak üzere 20 ay önce kurulan ve bu süre içinde iki lig birden tamamlayarak, 2. Lig’den Süper Lig’e çıkma başarısı gösteren Çağdaş Bodrum Spor Kulübü ve Sportive arasındaki anlaşma, Sportive’in Bodrum Midtown alışveriş merkezindeki mağazasında imzalandı.

Çağdaş Bodrum Spor Kulübü Başkanı Dağlarca Çağlar ve Sportive CEO’su Zeynep Selgur’un katılımıyla gerçekleşen imza töreninde kulübün yöneticileri ve basketbolcuları da hazır bulundu.

Çağdaş Bodrum Spor Kulübü Başkanı Dağlarca Çağlar; “Bir tarafta 20 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin spor ürünleri perakendesinde kendin ispatlamış Sportive markası, diğer tarafta ise 20 ayda koşar adımlarla Süper Lige yükselmiş takımımız.

Çağdaş Bodrum Spor olarak kulübümüzün forma ve lisanslı ürünlerinin sponsorluğunu Sportive markasının tecrübesi ve uzmanlığına teslim etmekten büyük mutluluk duyuyor, Kulübümüzün ve takımımızın genç, hırslı ve mücadeleci enerjisinin de bu birlikteliğe heyecan katacağını hissediyorum.” dedi.

İki yıllık anlaşma çerçevesinde Çağdaş Bodrum Spor kulübünün A takımı ve altyapı takımları müsabaka, kamp ve antrenmanlar süresince giyeceği forma ve lisanslı ürünlerin tamamı Sportive tarafından üretilecek. Tüm forma ve lisanslı ürünleri, yeni sezon itibarıyla Sportive mağazalarının yanı sıra sportive.com.tr adresinden de satışta olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz