Çarşamba, Mayıs 29, 2024
spot_img

Engin Domanic vefat etti

Fenerbahçe’nin eski basketbolcularından Engin Domanic vefat etti. 1955 doğumlu olan Domanic; İTÜ ve Muhafızgücü’nde de oynamıştı.

(Fotoğrafta Domanic, Muhafızgücü yıllarından… Ön sıra en soldaki)

2 YORUMLAR

  1. Takım arkadaşım, yoldaşım, ağabeyimi kaybettim. Arkasından üzüleceğime onu tanımanın, bir dostu ve kardeşi olabilmenin şerefine erişme onurunu yaşadığım için kendimi çok ama çok şanslı hissediyorum. “ulan sana sakin ol diyeceğim ama önce bir kendim sakinleşeyim” lafı hala kulaklarımda çınlıyor, Spor Sergi Sarayında antremandan sonra yine sıcak su olmadığını öğrendiğimizde döner “yine mecburi kuru temizleme” der hepimizi güldürürdü. Gülen yüzü, George Gervin’i anımsatan inanılmaz stili ve adamlığını hep güzel bir anı olarak hatırlayacağım. Işıklar içinde uyu “Domangüç” ışıklar içinde uyu sevgili ağabeyim.

  2. Forty tanıştırdı 2000’lerin başında. Meşhur halı dükkanına kendi hızlı üslubuyla gelir, kendi üslubuyla dediklerini dikte ettirirdi. Filinta gibi delikanlıydı. Dışarıdan davranışlarını gözlemekten zevk aldığım bir insandı. Zira kendine özgü idi. Mekanı cennet olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler