Cumartesi, Temmuz 20, 2024
spot_img

Güneş: Alimpijevic’in Yanındayım

Beşiktaş Basketbol Şube Sorumlusu Umut Tahir Güneş, Bursaspor maçında koç Dusan Alimpijevic ile rakip bench arasında yaşanan gerginlikte iki tarafın da hatalı hareket etiğini söyledi.

Güneş şöyle konuştu:
“Salonun tüm kamera kayıtlarının incelendiğini baktım, olayın tek taraflı olmadığını belirten Güneş, “Bu tatsızlığı bırakıp geleceğe bakmakta yarar var. Beşiktaş-Bursa arasındaki futboldaki gerginlik yıllardır basketbola da yansıyor. Hafta sonu meydana gelen olaylarda iki tarafın davranışını da eleştiriyorum. Ancak günün sonunda hocamızın sonuna kadar arkasındayım. Ayrıca Bursa’ya karşı bir düşmanlığımız da yok.”

7 YORUMLAR

  1. Bu şahıs konuyu kavrayamamış sanırım hala, konu Bursaspor Beşiktaş değil, konu gençlere örnek olması gereken bir antrenörün böyle bir hareket yapması. Karşı tarafın oyuncuları kışkırttı deyip olayı örtbas etme çabaları çok enteresan. Yani bir okulda öğrenci öğretmeni kızdırdı diyelim, öğretmen böyle bir hareket yapar mı hiç? Bu şahıs da okul müdürü olarak çıkmış, benim öğretmenimin arkasındayım çünkü öğrencisi kışkırttı diyor. Trajikomik bir açıklama, Beşiktaş gibi bir camianın yöneticisinden beklemediğimiz bir açıklama olmuş. Yazık Türk sporu kimlerin elinde…

  2. Bjk yöneticisiyken Tv spikerine saldıran ve şeyinde boncuk varmış gibi yeni yönetimce de yönetici yapılan şahıs tabii kendi gibi olanın yanında olur normal. Böyle bir rezilliği bir Türk gitsin Sırbistan’da yapsın ve yönetici de yanındayım desin bak bakalım ne oluyor. Ne olursa olsun koç ve metin gibilere çok ağır cezalar verilmeli tabii böyle yöneticilere de…

  3. Hoca ne insanlığa,ne sporcu bir kisinin davranışlarına yakışmayan,insanımızca edep dışı kabul edilen hareketi ile cezalandırılması gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

15,872TakipçilerTakip Et
36,695TakipçilerTakip Et
65,321AboneAbone Ol

REKLAMLAR

popüler